Žižkovský pohár 2017

16. 11. 2017

Jako každý rok náš oddíl pořádá soutěž v akrobatickém rokenrole. Letos se koná již 7. ročník. Pokud nemáte v sobotu 25.11. plány, doražte do sportovní haly TJ Spoje na Praze 3 a uvidíte jak se tančí rokenrol. Více informací najdete na: http://www.rokenrol.cz/akce/1612-zizkovsky-pohar Těšíme se na Vás!!

Světový pohár v Maďarsku

16. 11. 2017

První letošní akcí, kde náš pár Jakuba Chvátala a Kateřinu Rohanovou čekal ostrý start, byl světový pohár v Budapešti. První kolo se Jakubovi s Kačkou nepovedlo a po chybě v akrobatickém prvku museli do kola opravného. Tam Chybičku opravili a z 2. místa postoupili do čtvrtfinále. Dále už se Kubovi s Kačkou dařilo a podařilo se jim z posledního postupového místa postoupit do semifinále. V semifinále už jejich cesta soutěží skončila a odvezli si krásné 9. místo. Gratulujeme!

Nabíráme nové tanečníky!!

16. 11. 2017

Začal nový školní rok a my opět začali hledat nové rokenrolové talenty. Velkou měrou pro oslovení nových nadějí, nám pomohla akce, kterou pořádá každý rok Praha 3. Akce nese název Volný čas na trojce a koná se každý rok v září na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Náš stánek, kde jste mohli vidět nejen naše propagační videa, letáky, trofeje, zaujmul mnohé dětské sportovní nadšence. Letošní nábor můžeme tedy považovat za úspěšný a doufám že brzy naše rokenrolové naděje budete moc vidět na závodech.

Stránky