Děkujeme!

23. 6. 2019

Rádi bychom touto cestou poděkovali Magistrátu hl. m. Prahy za jejich finanční podporu, která nám umožnila zakoupit nové sportovní oblečení, částečně pokrýt náklady spojené s pronájmem tělocvičny a odměnit trenéry za jejich skvělou a zodpovědnou práci, kterou pro náš oddíl odvádějí. Tato podpora nám umožní rozšířit naší členskou základnu a kvalitně připravit naše svěřence na soutěže. Děkujeme!

Žižkovský pohár 2017

16. 11. 2017

Jako každý rok náš oddíl pořádá soutěž v akrobatickém rokenrole. Letos se koná již 7. ročník. Pokud nemáte v sobotu 25.11. plány, doražte do sportovní haly TJ Spoje na Praze 3 a uvidíte jak se tančí rokenrol. Více informací najdete na: http://www.rokenrol.cz/akce/1612-zizkovsky-pohar Těšíme se na Vás!!

Světový pohár v Maďarsku

16. 11. 2017

První letošní akcí, kde náš pár Jakuba Chvátala a Kateřinu Rohanovou čekal ostrý start, byl světový pohár v Budapešti. První kolo se Jakubovi s Kačkou nepovedlo a po chybě v akrobatickém prvku museli do kola opravného. Tam Chybičku opravili a z 2. místa postoupili do čtvrtfinále. Dále už se Kubovi s Kačkou dařilo a podařilo se jim z posledního postupového místa postoupit do semifinále. V semifinále už jejich cesta soutěží skončila a odvezli si krásné 9. místo. Gratulujeme!

Stránky